Kanclerz s1 m

Kanclerz to obiekt położony na obszarze fortyfikacji miasta Zamość wpisanego do rejestru zabytków UNESCO. Wybudowany w II połowie lat 20-tych XX w. przez Bank Ziemiański, zwraca uwagę swoją oryginalną architekturą. Na przełomie lat pełnił funkcje handlowo -gospodarcze. Obecnie został zaadaptowany na klimatyczny hotel na przedpolach twierdzy Zamość. Otoczony zielenią, ze wspaniałym widokiem na Nadszaniec, Starą i Nową Bramę Lwowską oraz  Kościół oo. Franciszkanów, stanowi strefę historycznej zadumy, relaksu, i wypoczynku. Rynek Wielki wraz z wszystkim zabytkowymi miejscami oddalony jest zaledwie o 5 minut drogi.

Obiekt posiada łącznie 11 pokoi, jest to 10 pokoi dwuosobowych z łóżkami typu Queen Size oraz Twin jak i jeden pokój jednoosobowy. Na Gości czeka również ogólnodostępny taras z widokiem oraz patio.
Wszystkie nasze pokoje są  klimatyzowane, wygodne i stylowo urządzone a zarazem wyposażone w najważniejsze sprzęty tj. serwis powitalny, butelkowaną wodę oraz lodówki. W łazienkach znajdą Państwo komplet ręczników, kosmetyki oraz suszarkę. Przed obiektem znajduje się prywatny, bezpłatny parking.

Położenie Kanclerza tak blisko zamojskiej starówki a zarazem w otoczeniu zieleni, nadaje niepowtarzalny i unikatowy charakter miejscu jednocześnie sprzyjając prawdziwemu wypoczynkowi.

Naszym Gościom oferujemy klimatyczne pokoje, ciepłą rodzinną atmosferę oraz bogate menu śniadaniowe, z nadzieją że wrażenia z pobytu u nas pozostaną na długo w Państwa pamięci.

Zapraszamy